×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MRS17890"
Zoek: MRS17890×
Starter Bv Psh 550.511.102.010
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
550.511.102.010
| Rondsel-startpositie [mm] | 25,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +135 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 59,8 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 425,12
€ 178,55
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Lucas LRS01394
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
LRS01394
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 59,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 271,04
€ 222,25
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter AS-PL S0395
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
S0395
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001115005 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 301,45
€ 111,54
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Elstock 25-2275
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
25-2275
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 59,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
€ 300,98
€ 114,37
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Magneti Marelli 944280178900
Li 25, 30 (M8)
944280178900
| Positie / graad | Li 25 |
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
€ 608,75
€ 608,75
Tijdelijk uitverkocht
Starter Vemo V30-12-17890
V30-12-17890
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 10 |
| Nieuw onderdeel |
€ 325,77
€ 172,65
Tijdelijk uitverkocht
Starter Herth+Buss Elparts 42021320
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, li 25
42021320
| Totale lengte [mm] | 237 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 60 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Li 25 |
€ 475,11
€ 175,79
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 325025102
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
325025102
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 59,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 294,33
€ 294,33
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 168
Met aansluiting voor toerentalmeter
F 032 111 168
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 237,22
€ 130,47
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Maxgear 55-0858
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
55-0858
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Versie | 0001115005 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 312,40
€ 109,34
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
