×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MRA90907"
Zoek: MRA90907×
Alternator/Dynamo Bv Psh 835.921.130.050
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
835.921.130.050
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,8 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 861,23
€ 370,33
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Lucas LRA03707
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
LRA03707
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0236 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, Pin "50" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 540,87
€ 432,70
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo AS-PL A6217
STANDARD LINE, 104210-1840, Met vrijlooppully
A6217
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Voor OE nummer | 104210-1840 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 629,71
€ 233,00
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo AS-PL A6218
STANDARD LINE, 104210-1840, Met vrijlooppully
A6218
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Voor OE nummer | 104210-1840 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 630,17
€ 239,46
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390909070
Draairichting met de klok mee, Enkelvoudige zwaaiarm
944390909070
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 1.081,50
€ 410,96
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2183261302
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
2183261302
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0236 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, Pin "50" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 709,57
€ 709,57
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
