×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MRA90390"
Zoek: MRA90390×
Alternator/Dynamo Bv Psh 215.527.150.000
+Line Original, B+ (M8)
215.527.150.000
| Bevestigingshoek [graden] | -34 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 797,60
€ 358,92
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Elstock 28-4737
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
28-4737
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0141 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
€ 968,00
€ 358,16
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Stardax STX100035R
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
STX100035R
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,4 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 583,64
€ 169,25
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 113 407
PL103
F 032 113 407
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL103 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,4 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 356,94
€ 182,03
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390903900
Dubbele zwaaiarm, li 95
944390903900
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 95 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 592,59
€ 592,59
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V10-13-50115
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
V10-13-50115
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 34 |
€ 584,12
€ 584,12
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2151571502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2151571502
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0141 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 506,76
€ 506,76
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA02259
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
LRA02259
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0141 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
€ 352,11
€ 285,21
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00596
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00596
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0141 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 435,33
€ 435,33
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32048921
V-riemschijf, li 85
32048921
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 85 |
€ 888,99
€ 266,70
Tijdelijk uitverkocht
