×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MRA90325"
7 Resultaten
×
Filter op
Zoek: MRA90325×
Alternator/Dynamo Bv Psh 135.534.120.050
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
135.534.120.050
| Bevestigingshoek [graden] | -4 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 838,99
€ 251,69
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Elstock 28-4927
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M5 D+
28-4927
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
€ 437,58
€ 157,53
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Lucas LRA02809
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M5 D+
LRA02809
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 325,49
€ 263,65
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390903250
Li 4, Enkelvoudige zwaaiarm, Met vrijlooppully, B+ (M8)
944390903250
| Positie / graad | Li 4 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 453,75
€ 453,75
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390032
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
2390032
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
€ 77,89
€ 77,89
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2281581202
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M5 D+
2281581202
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 334,30
€ 334,30
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32080370
Met vrijlooppully, B, L, DFM, Draairichting met de klok mee, re 5
32080370
| Gatdiameter [mm] | 12 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B, L, DFM |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 5 |
€ 730,86
€ 277,73
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
