×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MRA49151"
Zoek: MRA49151×
Alternator/Dynamo Bv Psh 595.550.080.020
+Line Original, B+ (M8)
595.550.080.020
| Bevestigingshoek [graden] | +79 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 690,12
€ 289,86
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Lucas LRA02799
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-SIG-FR
LRA02799
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-SIG-FR, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
€ 302,50
€ 248,05
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo AS-PL A9020
STANDARD LINE, Met riemschijf
A9020
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 485,94
€ 174,94
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390491510
Draairichting met de klok mee, li 80, Vierpunts-bevestiging, Zonder vrijlooppully
944390491510
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 80 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Zonder vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 584,26
€ 222,02
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Jakoparts J5113075
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, Luchtgekoeld
J5113075
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 79 |
€ 634,74
€ 260,25
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V25-13-10022
V25-13-10022
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 600,79
€ 600,79
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Elstock 27-4916
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-SIG-FR
27-4916
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-SIG-FR, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
€ 598,90
€ 179,67
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 219171802
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-SIG-FR
219171802
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-SIG-FR, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 335,29
€ 335,29
Tijdelijk uitverkocht
