×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MQS1512"
Zoek: MQS1512×
Starter Valeo 438370
R 73, Draairichting tegen de klok in
438370
| Gewicht [kg] | 4,22 |
| Positie / graad | R 73 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Nieuw onderdeel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
€ 218,61
€ 179,26
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Bosch 1 986 S00 803
30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager (automaat), rechts
1 986 S00 803
| Gatdiameter 2 [mm] | 11 |
| Gatdiameter [mm] | 11 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 42,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 242 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
€ 302,58
€ 157,35
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Febi Bilstein 188494
02E 911 023 LX
188494
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Voor OE nummer | 02E 911 023 LX |
| Aantal tanden | 11 |
€ 241,07
€ 127,76
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
€ 221,42
€ 143,92
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8024360
Draairichting tegen de klok in, re 74
8024360
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Positie / graad | Re 74 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 323,17
€ 274,69
Tijdelijk uitverkocht
Starter Vemo V10-12-23016
V10-12-23016
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Nieuw onderdeel |
€ 306,26
€ 171,51
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 311262112
Pin "50" Plug
311262112
| Nettogewicht [kg] | 3,99 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 338,62
€ 338,62
Tijdelijk uitverkocht
Starter Meat Doria 5010103
02E911023HX, 30-50, Draairichting tegen de klok in
5010103
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 02E911023HX |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
€ 179,98
€ 125,99
Tijdelijk uitverkocht
Starter Meat Doria 5010219
02E911023L, 30-50, Draairichting met de klok mee
5010219
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 02E911023L |
| Aantal tanden | 11, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
€ 194,06
€ 137,78
Tijdelijk uitverkocht
Starter Meat Doria 5010344
30-50, Draairichting met de klok mee
5010344
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 12417610341 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
€ 181,94
€ 181,94
Tijdelijk uitverkocht
Starter Lucas LRS02464
Pin "50" Plug
LRS02464
| Nettogewicht [kg] | 3,99 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 332,75
€ 269,53
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00132
Pin "50" Plug
WST00132
| Nettogewicht [kg] | 3,99 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 293,09
€ 293,09
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Meat Doria 5010103G
B+ M8, Draairichting tegen de klok in, GENUINE
5010103G
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001123016 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 275,47
€ 275,47
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Meat Doria 5010219G
B+ M8, Draairichting tegen de klok in, GENUINE
5010219G
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001123036 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 259,90
€ 259,90
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Meat Doria 5010344G
30-50, Draairichting met de klok mee
5010344G
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001107525 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
€ 242,51
€ 242,51
Tijdelijk uitverkocht
Starter Herth+Buss Elparts 42024360
42024360
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
€ 471,69
€ 165,09
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
