×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MQA42740"
8 Resultaten
×
Filter op
Zoek: MQA42740×
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 101504
Met riemschijf
101504
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 331,26
€ 185,51
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 102930
Met riemschijf
102930
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 231,94
€ 139,16
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Elstock 28-3888
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
28-3888
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
€ 324,97
€ 110,49
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Lucas LRB00515
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
LRB00515
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 215,38
€ 176,61
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo AS-PL A0632PR
PREMIUM LINE, Met riemschijf
A0632PR
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 384,51
€ 119,20
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo AS-PL A1011
STANDARD LINE, Met riemschijf
A1011
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | 10480225 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 332,97
€ 123,20
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063734274010
Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
063734274010
| Diameter [mm] | 54 |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 267,41
€ 267,41
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2281341002
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2281341002
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 296,80
€ 296,80
Tijdelijk uitverkocht
