×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MQA1824"
13 Resultaten
×
Filter op
Zoek: MQA1824×
Alternator/Dynamo Bv Psh 575.590.150.010
+Line Original, B+ (M8)
575.590.150.010
| Bevestigingshoek [graden] | -90 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 817,56
€ 286,14
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Elstock 28-4876
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
28-4876
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
€ 534,89
€ 187,21
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Stardax STX100210
Met riemschijf, 2 jaar garantie
STX100210
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 453,24
€ 135,97
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063731824010
Met riemschijf
063731824010
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 364,21
€ 254,95
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 440061
Draairichting met de klok mee, L 90, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
440061
| Gewicht [kg] | 7,06 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
€ 565,42
€ 565,42
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 440067
Draairichting met de klok mee, L 90, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
440067
| Gewicht [kg] | 7,06 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 407,41
€ 272,96
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9046250
Vierpunts-bevestiging, li 90
9046250
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 374,95
€ 374,95
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V40-13-40025
V40-13-40025
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 562,93
€ 562,93
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390028
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
2390028
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200692869, 8200660035, 8200660029, 8200262462, 0124525141, 0124525136, 0124525135, 0124525084, 0124525049, Am KFZ ermitteln! |
€ 43,94
€ 43,94
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2303031502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2303031502
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 516,75
€ 516,75
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA02369
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
LRA02369
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 396,88
€ 321,47
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00524
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00524
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 375,17
€ 375,17
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32046250
V-riemschijf, li 90
32046250
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
€ 937,53
€ 253,13
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
