×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MEX0295"
Zoek: MEX0295×
Temperatuursensor Meyle 100 919 0032
Zwart, NTC, Met afdichtring
100 919 0032
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 21,73
€ 13,90
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuursensor Febi Bilstein 29318
Met pakking, met veer, grijs
29318
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
| Kleurmarkering | Grijs |
Vanaf
€ 12,58
Temperatuursensor NRF 727001
Geklemd, 06A919501, NTC, met montagemateriaal
727001
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 06A919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 12,35
€ 7,16
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuursensor Meat Doria 82128
06A919501A, NTC, D-vorm, donkergrijs
82128
| Voor OE nummer | 06A919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwdiameter [mm] | 25 |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
€ 10,07
€ 5,64
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2607
20 mm
WS2607
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
€ 33,40
€ 8,69
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuursensor Fispa 82.527
OE EQUIVALENT, 06A 919 501 A, NTC, D-vorm
82.527
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Diameter steun [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 06A 919 501 A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Valeo 820035
820035
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
€ 22,07
€ 22,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511539
Stekkeraansluiting, zwart/grijs, Met afdichtring, geel
70511539
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Geel |
| Diameter [mm] | 20 |
€ 43,64
€ 14,40
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011110
NTC, grijs
171916011110
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 20,32
€ 14,02
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905022
Met pakking, grijs, zwart
0905022
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0905513, 0899250 |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 9,41
€ 9,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905466
Met pakking, zwart
0905466
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0905513, 0899250 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 26,44
€ 26,44
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Febi Bilstein 33911
Grijs, met veer, Met pakking
33911
| Gewicht [kg] | 0,033 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
€ 14,63
€ 14,63
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,30
€ 24,89
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
