×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MAR5567"
Zoek: MAR5567×
Alternator/Dynamo Elstock 28-2979
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
28-2979
| Nettogewicht [kg] | 5,75 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
€ 316,51
€ 107,62
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Lucas LRB00486
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
LRB00486
| Nettogewicht [kg] | 5,75 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 274,67
€ 225,23
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 193307
Met riemschijf
193307
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 282,24
€ 174,99
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Stardax STX100199
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
STX100199
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 521,62
€ 156,49
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390900040
Draairichting met de klok mee, li 90, Zadelbevestiging, Met riemschijf
944390900040
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 90 |
| Bevestigingswijze | Zadelbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 361,06
€ 361,06
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V10-13-44380
V10-13-44380
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 461,66
€ 461,66
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Bv Psh 305.519.090.010
+Line Original, B+ (M8)
305.519.090.010
| Bevestigingshoek [graden] | -90 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 614,76
€ 135,25
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 211183902
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
211183902
| Nettogewicht [kg] | 5,75 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 303,47
€ 303,47
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32041500
V-riemschijf, li 90
32041500
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
€ 514,41
€ 205,76
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 113 887
PL61
F 032 113 887
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 255,21
€ 160,78
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100199R
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
STX100199R
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 532,34
€ 165,02
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Maxgear 55-0502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
55-0502
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 411,34
€ 143,97
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
