×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "HB239"
5 Resultaten
×
Filter op
Zoek: HB239×
Gloeilamp, motorruimteverlichting Hella 8GM 002 092-121
ECE-getest, C5W
8GM 002 092-121
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
€ 1,38
€ 0,48
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12844CP
Buislamp, C5W, SV8.5
12844CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 1,02
€ 1,02
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12844B2
Buislamp, C5W, SV8.5
12844B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 2,18
€ 2,18
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Autolampen Halogeen Valeo 032217
C5W, SV8.5
032217
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 6,80
€ 6,12
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N239
C5W, SV8.5-8
N239
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 0,60
€ 0,60
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
