×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "F032116001"
Zoek: F032116001×
Startmotor / Starter Febi Bilstein 193234
12 41 8 515 900
193234
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Voor OE nummer | 12 41 8 515 900 |
| Aantal tanden | 11 |
€ 288,65
€ 164,52
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Elstock 25-4164
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
25-4164
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,64 |
€ 786,79
€ 283,25
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter AS-PL S0291
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
S0291
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001139015 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 364,39
€ 123,89
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter AS-PL S0595
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
S0595
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001148509 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 425,23
€ 153,08
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Hc-Cargo 116001
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
116001
| Rondsel-startpositie [mm] | 6,00 |
| Lengte [mm] | 236,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
€ 560,87
€ 229,96
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Hc-Cargo F 032 116 001
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
F 032 116 001
| Rondsel-startpositie [mm] | 6,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
€ 276,38
€ 179,65
Tijdelijk uitverkocht
Starter Herth+Buss Elparts 42022020
42022020
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10, 11 |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
€ 491,02
€ 176,77
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 315051122
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
315051122
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 451,74
€ 451,74
Tijdelijk uitverkocht
Starter Lucas LRS02492
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
LRS02492
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 320,65
€ 259,73
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
