×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "F032115903"
Zoek: F032115903×
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 115 903
PL131
F 032 115 903
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 444,89
€ 240,25
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Bv Psh 575.947.120.000
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
575.947.120.000
| Bevestigingshoek [graden] | -90 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 834,62
€ 350,54
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Elstock 28-6827
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
28-6827
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
€ 655,46
€ 255,62
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo AS-PL A3215S
STANDARD LINE, TG12C124, Met vrijlooppully
A3215S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | TG12C124 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 728,99
€ 211,41
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 115903
Draairichting met de klok mee, COM, PL131, Met vrijlooppully
115903
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 193,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 832,77
€ 324,78
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9090868
TG12C124, LIN2, Met vrijlooppully, li 90
9090868
| Voor fabrikantnummer | TG12C124 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 469,12
€ 469,12
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2303571202
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
2303571202
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 983,79
€ 983,79
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA03716
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
LRA03716
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
€ 623,15
€ 498,52
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
