×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "F032115382"
Zoek: F032115382×
Alternator/Dynamo Stardax STX100331
Met riemschijf
STX100331
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 38,50 |
| Lengte 2 [mm] | 14,00 |
| Lengte 3 [mm] | 61,50 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 507,23
€ 177,53
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Hella 8EL 012 426-311
BOSCH, V-riemschijf
8EL 012 426-311
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Generatornummer | 0124425034, 0124425070 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 361,67
€ 361,67
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Bv Psh 575.587.120.014
+Line Pro, B+ (M8)
575.587.120.014
| Bevestigingshoek [graden] | -90 |
| Kwaliteit | +Line Pro |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 938,10
€ 347,10
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Elstock 28-5861
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, D-Com
28-5861
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | D-Com, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,64 |
€ 564,63
€ 186,33
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 115382
Draairichting met de klok mee, COM, PL124, Met meervoudige riemschijf
115382
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 190,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 738,38
€ 258,43
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 115 382
PL124
F 032 115 382
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 298,24
€ 205,78
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2303431202
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, D-Com
2303431202
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | D-Com, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 515,02
€ 515,02
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390904580
Vierpunts-bevestiging, li 90, B+(M8)
944390904580
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Positie / graad | Li 90 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 655,00
€ 655,00
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA03249
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, D-Com
LRA03249
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | D-Com, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 410,19
€ 332,25
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo AS-PL A0278
STANDARD LINE, Met riemschijf
A0278
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 0124425034 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 582,99
€ 262,34
Tijdelijk uitverkocht
