×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "F032114312"
Zoek: F032114312×
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 114 312
PL150
F 032 114 312
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 392,44
€ 259,01
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Bv Psh 815.521.140.010
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
815.521.140.010
| Bevestigingshoek [graden] | -50 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 1.070,22
€ 374,58
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Elstock 28-5539
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, LIN
28-5539
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0195 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
€ 522,79
€ 198,66
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Lucas LRA02924
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, LIN
LRA02924
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0195 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 475,53
€ 385,18
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 192971
Met vrijlooppully
192971
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 36012358 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 140 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 467,21
€ 284,99
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 114312
Draairichting tegen de klok in, PL150, Met vrijlooppully
114312
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 195,00 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 763,73
€ 290,22
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hella 8EL 012 428-431
Met vrijlooppully
8EL 012 428-431
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 502,33
€ 291,36
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9047380
Met vrijlooppully, B+ (M8)
9047380
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
€ 307,41
€ 307,41
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2381441402
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, LIN
2381441402
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0195 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 578,31
€ 578,31
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
