×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "F032114300"
Zoek: F032114300×
Alternator/Dynamo Hella 8EL 015 630-771
V-riemschijf, Incl. vacuumpomp
8EL 015 630-771
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 537,00
€ 504,78
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Elstock 28-3882
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
28-3882
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
€ 666,78
€ 260,04
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Lucas LRB00369
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
LRB00369
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 544,50
€ 435,60
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo AS-PL A6230
STANDARD LINE, 100213-2530, Met riemschijf
A6230
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 100213-2530 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 782,97
€ 266,21
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 114300
Draairichting met de klok mee, PL58, Met meervoudige riemschijf, Incl. vacuumpomp
114300
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 236,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL58 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,3 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 803,16
€ 321,27
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 114 300
PL58, Incl. vacuumpomp
F 032 114 300
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL58 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,3 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 459,24
€ 270,96
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5540135
ERR6999, B+,S,IG,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
5540135
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | ERR6999 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,S,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 323,82
€ 323,82
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063377497010
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
063377497010
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 961,47
€ 961,47
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2141231202
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2141231202
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 583,98
€ 583,98
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32201202
V-riemschijf
32201202
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
€ 753,01
€ 338,85
Tijdelijk uitverkocht
