×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "F032114056"
Zoek: F032114056×
Starter AS-PL S6061
428000-0680, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
S6061
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 428000-0680 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 344,84
€ 117,25
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Hella 8EA 012 528-941
Draairichting met de klok mee
8EA 012 528-941
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
€ 296,21
€ 257,71
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Starter Elstock 25-4071
Pin "50" Plug, M8 B+
25-4071
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
€ 422,50
€ 147,87
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Startmotor / Starter Febi Bilstein 193231
193231
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
€ 231,11
€ 129,42
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Hc-Cargo 114056
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
114056
| Rondsel-startpositie [mm] | 15,50 |
| Lengte [mm] | 196,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74,0 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
€ 477,70
€ 191,08
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Hc-Cargo F 032 114 056
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
F 032 114 056
| Rondsel-startpositie [mm] | 15,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74,0 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
€ 247,15
€ 143,35
Tijdelijk uitverkocht
Starter Meat Doria 5040017
281000D180, 30-50, Draairichting met de klok mee
5040017
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 281000D180 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
€ 229,16
€ 160,41
Tijdelijk uitverkocht
Starter Herth+Buss Jakoparts J5212122
Draairichting met de klok mee, li 84
J5212122
| Totale lengte [mm] | 189,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Li 84 |
€ 507,95
€ 132,07
Tijdelijk uitverkocht
Starter Bv Psh 190.560.092.050
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
190.560.092.050
| Rondsel-startpositie [mm] | 15,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +95 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 73,8 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 297,31
€ 104,06
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 063280048010
Draairichting met de klok mee
063280048010
| Diameter [mm] | 74 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 457,14
€ 315,42
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 335226092
Pin "50" Plug, M8 B+
335226092
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 425,96
€ 425,96
Tijdelijk uitverkocht
Starter Lucas LRS02399
Pin "50" Plug, M8 B+
LRS02399
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
€ 290,40
€ 238,13
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
