×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "F032113993"
Zoek: F032113993×
Alternator/Dynamo Elstock 28-4989
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-S, Met vrijlooppully
28-4989
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 135 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007, L-S |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
€ 634,39
€ 228,38
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo AS-PL A2039
STANDARD LINE, LR1130-702, Met vrijlooppully
A2039
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 135 |
| Voor OE nummer | LR1130-702 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 565,45
€ 203,56
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 113993
PL07, Met vrijlooppully
113993
| Lengte [mm] | 195,00 |
| Laadstroom [A] | 135 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 668,38
€ 267,35
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 113 993
PL07
F 032 113 993
| Laadstroom [A] | 135 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59,5 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 298,24
€ 223,68
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hella 8EL 015 630-741
Met vrijlooppully
8EL 015 630-741
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 135 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 363,42
€ 283,47
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5520302
23100DB00B, B+,L,S, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
5520302
| Laadstroom [A] | 135 |
| Voor OE nummer | 23100DB00B |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,S |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 264,63
€ 264,63
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Jakoparts J5111117
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Met geïntegreerde regelaar, Luchtgekoeld
J5111117
| Diameter [mm] | 139 |
| Totale lengte [mm] | 197 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 135 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
€ 742,43
€ 289,55
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Dt Spare Parts 6.27029
2 jaar garantie
6.27029
| Laadstroom [A] | 135 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 6210 |
€ 919,70
€ 331,09
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2281621352
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-S, Met vrijlooppully
2281621352
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 135 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007, L-S |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 711,54
€ 711,54
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA02873
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-S, Met vrijlooppully
LRA02873
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 135 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007, L-S |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 573,54
€ 458,83
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
