×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "C7E"
Zoek: C7E×
Bougie NGK 5096
M10 x 1,0, 16 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
5096
| Vonklengte [mm] | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Vanaf
€ 9,43
Bougie Denso U22ESR-N
IU22, Thread M4, M10x1.0
U22ESR-N
| Alternatief artikel | IU22 |
| Brutogewicht [g] | 33,5 |
| Gewicht [g] | 30,5 |
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Voor OE nummer | 8550352 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Thread M4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 9,93
€ 11,13
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handremkabel ABS K19851
Schijfremmen
K19851
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1318 |
| Lengte 3 [mm] | 960 |
€ 29,04
€ 18,00
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handremkabel Swag 33 10 6654
Rechts achter, Links achter
33 10 6654
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1318 |
€ 36,70
€ 17,25
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handremkabel Febi Bilstein 176818
Rechts achter, Links achter
176818
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1318 |
€ 36,70
€ 17,25
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougie Brisk 1519
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M10x1,00, 16 mm
1519
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 13 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,00 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 40,03
€ 21,61
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handremkabel ABE C7E001ABE
Links voor, Rechts voor, Schijfremmen
C7E001ABE
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 1320, 980 |
€ 19,31
€ 8,49
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel ABE C7E002ABE
Links achter, Rechts achter
C7E002ABE
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1266, 920 |
€ 20,13
€ 8,06
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel ABE C7E003ABE
Rechts achter, Links achter
C7E003ABE
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1645, 880 |
€ 19,05
€ 8,19
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion P-RG7C/T10
Nickel GE, M4/SAE, M10x1.0, 16 mm
P-RG7C/T10
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | P-RG7C |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 4,96
€ 4,61
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel Metzger 12.3725
1266/920, Rechts achter, Links achter
12.3725
| Lengte 1/2 [mm] | 1266/920 |
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 28,45
€ 28,45
Tijdelijk uitverkocht
