Zoekresultaten "A 351 H"
Geschroefd, voor voertuigen met stroomverdeler
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 7 |
Rubber, 051 103 483 A
| Breedte [mm] | 141 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 051 103 483 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Breedte [mm] | 141 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Materiaal | Rubber |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achteras links, Achteras rechts
| Inbouwplaats | Voor, Achteras links, Achteras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 58 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Versterkte uitvoering | |
| Per twee vervangen | |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Brembo, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 190,2 |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Hoogte [mm] | 99,1 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Brembo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, PREMIUM, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Brembo
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 190,2 |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Hoogte [mm] | 99,1 |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Brembo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 190,3 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 99,2 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 16,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, PREMIUM, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, BREMBO
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 209,6 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 94,2 |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BREMBO |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, BREMBO, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 209,6 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 94,2 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BREMBO |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 209,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 94,7 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 99 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 99 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BREMBO, E9 90R - 01107/748, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Alleen in combinatie met stalen remschijven
| Breedte [mm] | 190,2 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 99,5 |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Controleteken | E9 90R - 01107/748 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 210 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 95 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 210 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 95 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 73 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 73 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BREMBO, E9 90R - 01107/2661, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Alleen in combinatie met stalen remschijven
| Breedte [mm] | 209,5 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 94,4 |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Controleteken | E9 90R - 01107/2661 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brembo System, ECE-R90, Low-Metallic, Brembo
| Breedte [mm] | 190,2 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 99,5 |
| Voor fabrikant | Brembo System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Brembo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23692 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474418, 1987474562, 1987474516, 1987474742, 1987474395, 1987473025, 1987473012 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 198 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 80 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 17,1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 198 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 80 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 198 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 80 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), van verdamper naar aircocompressor, Met pakkingen
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, Electrisch, M12x1,5, Wisselschakelaar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Electrisch |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselschakelaar |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED), Met dimlicht (LED), met hoeklamp (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder beschrifting, Zonder besturingssysteem |
| Landuitvoering | Europa, China |
| Optische indruk | Zwart |
| Artikelnummer paar | 1EX 011 284-361 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, D1S/H7, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D1S/H7, LED |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met daglicht (LED), Met navigatielicht, Met knipperlicht (LED), met hoeklamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder gloeilamp |
| Landuitvoering | Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gasontladinglamp, Met regelmotor voor LWR, Zonder ballast |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Artikelnummer paar | 1EX 010 818-361 |
| Zonder beschrifting | BiXenon, Mercedes-Benz |
