×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "943355151010"
9 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 943355151010×
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 101502
5705.FX, Met riemschijf
101502
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 5705.FX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 304,58
€ 179,70
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 101510
Met riemschijf
101510
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 299,02
€ 185,38
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Elstock 28-3761
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M5 D+
28-3761
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
€ 368,42
€ 132,63
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Lucas LRB00436
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M5 D+
LRB00436
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
€ 197,23
€ 165,67
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390420710
Vierpunts-bevestiging, li 75, Met riemschijf
944390420710
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Positie / graad | Li 75 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 324,88
€ 324,88
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V42-13-42071
V42-13-42071
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 433,93
€ 433,93
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 229116702
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M5 D+
229116702
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 162,47
€ 162,47
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00057
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;M5 D+
WAL00057
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 200,01
€ 200,01
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32042091
V-riemschijf, li 75
32042091
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 75 |
€ 526,10
€ 215,69
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
