×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "943215271010"
Zoek: 943215271010×
Starter Denso DSN967
Draairichting met de klok mee, DENSO
DSN967
| Brutogewicht [g] | 3510 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
€ 365,07
€ 259,19
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Elstock 25-4159
Pin "50" M6, M8 B+, Draairichting met de klok mee
25-4159
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
€ 464,28
€ 148,56
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Lucas LRS02487
Pin "50" M6, M8 B+, Draairichting met de klok mee
LRS02487
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 388,41
€ 314,61
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Startmotor / Starter Febi Bilstein 1002924
1002924
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 12 |
€ 329,12
€ 138,23
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Magneti Marelli 063721527010
Draairichting met de klok mee
063721527010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 401,72
€ 160,69
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 325058122
Pin "50" M6, M8 B+, Draairichting met de klok mee
325058122
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 400,18
€ 400,18
Tijdelijk uitverkocht
Starter Meat Doria 5010122
A006151460180, 30-50, Draairichting met de klok mee
5010122
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | A006151460180 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
€ 181,94
€ 134,64
Tijdelijk uitverkocht
Starter Meat Doria 5040102
A005151400180, 30-50, Draairichting met de klok mee
5040102
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | A005151400180 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
€ 212,42
€ 163,56
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00015
M8 B+;Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
WST00015
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | M8 B+ |
| Pin "50" M6 | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 355,01
€ 355,01
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Meat Doria 5010122G
B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
5010122G
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001115047 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 237,23
€ 237,23
Tijdelijk uitverkocht
Starter Herth+Buss Elparts 42428551
42428551
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
€ 665,57
€ 193,02
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
