×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "8GA 002 071-133"
8 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 8GA 002 071-133×
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12814CP
Kogellamp, R10W, BA15s
12814CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,20
€ 1,10
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12814B2
Kogellamp, R10W, BA15s
12814B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,30
€ 2,30
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, achterlicht Diederichs LID10050
P21/5W, BAY15d
LID10050
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 2,82
€ 0,85
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, achterlicht Magneti Marelli 004008100000
R10W
004008100000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
€ 10,06
€ 3,52
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 071-131
R10W, ECE-getest
8GA 002 071-131
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
€ 10,68
€ 3,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 071-133
R10W, ECE-getest
8GA 002 071-133
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
€ 7,09
€ 2,48
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032221
R10W, BA15s
032221
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 9,28
€ 8,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N245
R10W, BA15s
N245
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,52
€ 0,52
Tijdelijk uitverkocht
