Zoekresultaten "8342"
Filter insert, 165463J400
| Lengte [mm] | 279 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 165463J400 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" - 28, Messing
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Materiaal | Messing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 283 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 308 |
| Breedte [mm] | 228,5 |
| Hoogte [mm] | 26,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 222 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 152 |
| Binnendiameter1 [mm] | 88 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 202 |
| Buitendiameter [mm] | 270 |
| Binnendiameter1 [mm] | 202 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Nettogewicht [g] | 269 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 254,0 |
| Breedte [mm] | 229 |
| Hoogte [mm] | 37,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 37 |
| Lengte 1 [mm] | 254,0 |
| Breedte 1 [mm] | 228,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5802EP
| Voor OE nummer | 5802EP |
| Diameter [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9, 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast, Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 85,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gegoten aluminium, Afdichting van zacht materiaal
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Materiaal | Staal |
| Dikte [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 100 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Materiaal | Staal |
| Dikte [mm] | 21 |
| Binnendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Gewicht [kg] | 0,010 |
| Breedte [mm] | 2,6 |
| Lengte [mm] | 2,6 |
| Hoogte [mm] | 0,6 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, Platte stekkeraansluiting, 1/8 GAS
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 70, 628 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Platte stekkeraansluiting |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
E9 90R-01231/1140, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas / TRW
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 114,3 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte [mm] | 49,5 |
| Controleteken | E9 90R-01231/1140 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar |
OE EQUIVALENT, J83 420 160 40, 83420 16040, M16x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | J83 420 160 40, 83420 16040 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, 83420-87701, 34850-65011, M16x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 83420-87701, 34850-65011 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
83420-87702, 37750-PH2-014, 34850-70B10, 1/8
| Stiftdiameter [mm] | 4 |
| Voor OE nummer | 83420-87702, 37750-PH2-014, 34850-70B10 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
83.421A2, Inductie sensor, rechthoekig, GENUINE
| Alternatief artikel | 83.421A2 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Weerstand [Ohm] | 550 |
| Inbouwdiepte [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, blauw, Inductie sensor, Platte stekker
| Weerstand [kOhm] | 1,2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kleur | Blauw |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 77,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
83.429A2, 77 00 418 919, GENUINE, Geluidsensor
| Alternatief artikel | 83.429A2 |
| Voor OE nummer | 77 00 418 919 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 31,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Nettogewicht [g] | 173 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 308,0 |
| Breedte [mm] | 229 |
| Hoogte [mm] | 27,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 308,0 |
| Breedte 1 [mm] | 229,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Nettogewicht [g] | 292 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 254,0 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL180, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 64 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) PLUG (F,L) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 186 |
| Breedte [mm] | 163 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, Met pakkingen, Kunststof
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 25,4 |
| Aantal tanden | 136 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, Met pakkingen, Kunststof
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 17 |
| Aantal tanden | 114 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
