Zoekresultaten "210 320 36 89"
Vooras links, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Artikelnummer paar | 49561 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Stabilisatorstang, Met toebehoren, 25040 02
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | 25040 02 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 114 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Koppelstang, 014 032 0068
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
| Artikelnummer paar | 014 032 0068 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Stabilisatorstang, 72-1103
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Artikelnummer paar | 72-1103 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, Metaal, QS9695/HQ
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Materiaal | Metaal |
| Artikelnummer paar | QS9695/HQ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, 818 0096 10
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Artikelnummer paar | 818 0096 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 114 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang
| Nettogewicht [kg] | 0,26 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Artikelnummer paar | 5113319 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Vooras links, Koppelstang, Staal
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Breedte [mm] | 28,7 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 13,5, 12 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 10 79 0053 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Vooras links, Koppelstang, Staal
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Breedte [mm] | 29 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 14, 12 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 11023 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Koppelstang, Staal, BSG 60-310-174
| Breedte [mm] | 29 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 14, 12 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Componentennummer | BSG 60-310-174 |
| Gewicht [kg] | 0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Koppelstang, M10
| Inbouwplaats | Links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras rechts, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 10797 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 10796 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
Vooras links, Vooras rechts, Onder, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Driehoeksdraagarm, JTC994
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | JTC994 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, 77 00 422 529
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 77 00 422 529 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 5013315 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Vooras bovenaan, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achter, Vooras bovenaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 49, 57 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras onderaan, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 10 73 0017 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras onderaan, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras onderaan |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 10 73 0016 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 10 73 0021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras rechts, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 10 73 0018 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Vooras rechts, Koppelstang, Staal
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Breedte [mm] | 28,7 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 13,5, 12 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 10 79 0052 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras bovenaan, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras bovenaan |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef, Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Artikelnummer paar | 10 94 0280 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager, Met schroef |
| Artikelnummer paar | 10 94 0279 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
