Zoekresultaten "2088"
IT20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IT20TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 199 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435566 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628629 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORSPATBORD LINKS
| Inbouwplaats | Links voor |
| Plaattype | Deel compleet |
| Artikelnummer paar | 1809658 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 500 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
Box, Met rechtse schroefdraad, Koppelstang, M10X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 3 [mm] | 9 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 283 |
| Diameter 1 [mm] | 18,5 |
| Diameter 2 [mm] | 18,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.5 |
VOORSPATBORD RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Plaattype | Deel compleet |
| Artikelnummer paar | 1809657 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 880 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Kelsey-Hayes System, ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding
| Aantal veren | 4 |
| Breedte [mm] | 137,8 |
| Dikte [mm] | 19,2 |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Voor fabrikant | Kelsey-Hayes System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 2 [mm] | 50,2 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 20887 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474137, 1987474175, 1987474042 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 42 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 01.1987 |
| Productiedatum tot | 12.2002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Productiedatum vanaf | 01.1987 |
| Productiedatum tot | 12.2002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Kelsey Hayes, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 138 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte 1 [mm] | 48 |
| Hoogte 2 [mm] | 49 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Kelsey Hayes |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20888, 20887 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 138 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 51 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
Voor, ISAM
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | ISAM |
| Aantal | 1 |
| Productiedatum vanaf | 10.1980 |
| Productiedatum tot | 07.2004 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 240 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK SAC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 2,700 |
| Lengte [mm] | 330 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01288/069, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 137,8 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Controleteken | E1 90R-01288/069 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Volkswagen |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0184.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1251/4447, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 137,8 |
| Dikte [mm] | 19,7 |
| Controleteken | E9 90R-02A1251/4447 |
| Hoogte 1 [mm] | 48,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 51,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Volkswagen |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1251/4447, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Volkswagen
| Breedte [mm] | 137,8 |
| Dikte [mm] | 15,3 |
| Controleteken | E9 90R-02A1251/4447 |
| Hoogte 1 [mm] | 48,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 51,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Volkswagen |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1251/4447, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 137,8 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Controleteken | E9 90R-02A1251/4447 |
| Hoogte 1 [mm] | 48,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 51,3 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Volkswagen |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0184.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 450mm | |
| Huis diam.21mm | |
| Slag 170mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 490N |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links achter |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 6042177 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Staal, Met grondlaag, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen, met gaten voor sier-/stootlijst |
| Artikelnummer paar | 6071502 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, Staal, Met grondlaag, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen, met gaten voor sier-/stootlijst |
| Artikelnummer paar | 6071501 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
