Zoekresultaten "2042"
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 438 |
| Breedte [mm] | 144 |
| Hoogte [mm] | 17,5 |
| Aantal | 1 |
Vooras
| Centerhoogte [mm] | 45 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, M14x1.5, Met binnendraad, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lengte [mm] | 165 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Draadtype | Met binnendraad, Met rechtse schroefdraad |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Vooras links, Koppelstang, M12x1.5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 341 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.5 |
| Artikelnummer paar | 34-16 060 0014/HD |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Koppelstang, M12x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 341 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Versterkte uitvoering | |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.5 |
| Artikelnummer paar | 34-16 060 0013/HD |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 80,4 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 186,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 86 |
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-1200 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 26 x 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Schroefdraadmaat | M 26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Productiedatum vanaf | 08.2005 |
| Productiedatum tot | 11.2009 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 189 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 179 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Rechts, ECE-getest, Complete spiegel, Instellen: kabel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Instellen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Oog onderaan, Oog bovenaan, Oliedruk, Achter
| Min. lengte [mm] | 408 |
| Max lengte [mm] | 406 |
| Gatdiameter [mm] | 14 |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Inbouwplaats | Achter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet, Met moer, M20x1.0
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat | M20x1.0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, E1 90R-02C0248/1180, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 14,5 |
| Binnendiameter [mm] | 173,0 |
| Minimale dikte [mm] | 7,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 100,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0248/1180 |
| Hoogte [mm] | 56,0 |
| Centreringdiameter [mm] | 55,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 269,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10PA15L, DOOWON
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 113 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10PA15L |
| Fabrikant | DOOWON |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Schuingeplaatst stuur, Achter
| Gewicht [kg] | 28,600 |
| Lengte 2 [mm] | 662,2 |
| Lengte 1 [mm] | 662,2 |
| Buisdiameter [mm] | 52 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Inbouwplaats | Achter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14,2, Vooras, Geventileerd, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | 14,2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 43,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 60 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 284 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KG190062.4.5, Kunststof, voor stuur links/rechts
| Voor fabrikantnummer | KG190062.4.5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,05 |
| Materiaal | Kunststof |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Filter insert
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Buisdiameter [mm] | 64, 73 |
| Min. lengte [mm] | 362 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 20 |
| Max lengte [mm] | 562 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper
| Buisdiameter [mm] | 64, 73 |
| Min. lengte [mm] | 314 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 16 |
| Max lengte [mm] | 517 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 2, M12 x 1,75, M22 x 1,5, Zonder zuiger
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 2, M12 x 1,75, M22 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 450 |
| Buitendiameter [mm] | 119, 260 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper
| Buisdiameter [mm] | 54, 64 |
| Min. lengte [mm] | 273 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 14 |
| Max lengte [mm] | 443 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 2, M12 x 1,75, M22 x 1,5, Met zuiger
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 2, M12 x 1,75, M22 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 190, 350 |
| Buitendiameter [mm] | 311, 257 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Materiaal afrolzuiger | Staal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
