Zoekresultaten "201 349 001"
BOSCH/BENDIX
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, BENDIX, BWK116
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Artikelnummer paar | BWK116 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 9, Binnen zeszijdig
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Schroefdraadmaat | M 9 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Bevestigingsklasse | 8.8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Bendix, BSG 70-202-001
| Lengte [mm] | 105 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Remsysteem | Bendix |
| Componentennummer | BSG 70-202-001 |
| WVA-nummer | 20906, 20905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 35 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 9,3 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 24,2 |
| Versie | Bi-Hex |
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 100 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21463 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 105 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 55 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,0 |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lucas, Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,95 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
TPE (thermoplastische elastomeer), Askoppelingsschijf, met vet, Met kap
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Steek wielbouten (mm) | 96 |
| Aantal boringen | 6 |
| Gatdiameter [mm] | 10,50 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 69 |
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bendix, 13.0460-0411.2, 13.0460-0404.2
| Breedte [mm] | 105,0 |
| Dikte [mm] | 18,0 |
| Hoogte [mm] | 54,0 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bendix |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 183 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0411.2, 13.0460-0404.2, 13.0460-0403.2, 13.0460-0402.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| ABE-Nr | KBA 60521 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met voering, BENDIX
| Diameter [mm] | 228 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Remsysteem | BENDIX |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BENDIX, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BENDIX |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,0 |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bendix
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | Bendix |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met toebehoren, TRW-Lucas, Met handremhefboom
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW-Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TRW, Met handremhefboom
| Breedte [mm] | 40 |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BENDIX, E1 90R 01024/004, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Controleteken | E1 90R 01024/004 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
BENDIX, E1 90R 01024/004, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Controleteken | E1 90R 01024/004 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
TRW, E1 90R 01024/113, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 99,6 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E1 90R 01024/113 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 215 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
