Zoekresultaten "1948"
ACHTERLICHT LINKS Break Binnen VARROC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948924 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 48,6 |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 375 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Break Buiten VARROC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948922 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Break Buiten LED VARROC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | P21W, P21/5W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948926 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Break Binnen LED VARROC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | W16W, P21/5W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948928 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Break Binnen LED VARROC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | W16W, P21/5W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948927 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel Break Buiten
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948932 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Met moer, M22 x 1,5
| Min. lengte [mm] | 932 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 25 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 81,4 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 80,5 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Staal, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,5 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Centrifuge, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Centrifuge |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 6 |
| Buitendraad 2 [mm] | 11 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Fijnfilter, 1-12 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,23 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, M10
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 545 |
| Schroefdraadmaat 1 | 10 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
TRW, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 130 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 71,3 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, met klemmen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 58 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, Zonder ingebouwde wis/was sproeier, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 343,5 |
| Lengte [mm] | 604,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 232,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 655 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, W16W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 552-1948R-UE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Krimpfolieverpakking, S-Cam, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Gewicht [kg] | 8,8 |
| Verpakking | Krimpfolieverpakking |
| Remsysteem | S-Cam |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 85000700 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aantal spreidniet gaten | 8 |
| Binnenste bochtlengte [mm] | 178 |
| Remblok/voering | Met sikkelvoering, Standaardmaat |
| WVA-nummer | 19496 |
| Kwaliteit | T088 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Aantal spreidnietjes per voeringset | 64 |
| Trommeldiameter [mm] | 410 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Krimpfolieverpakking, S-Cam, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakking | Krimpfolieverpakking |
| Remsysteem | S-Cam |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 85000700 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aantal spreidniet gaten | 8 |
| Binnenste bochtlengte [mm] | 178 |
| Remblok/voering | Met sikkelvoering, 1e overmaat |
| WVA-nummer | 19496 |
| Kwaliteit | T088 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Dikte [mm] | 18,3 |
| Aantal spreidnietjes per voeringset | 64 |
| Trommeldiameter [mm] | 410 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Nettogewicht [g] | 240 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,0 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 55,9 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 111,0 |
| Hoogte [mm] | 220,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 56 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Break Buiten VARROC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948921 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
