Zoekresultaten "1887"
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 285 |
| Breedte [mm] | 176 |
| Hoogte [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, rechts
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 02.2010 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Korte spiegelarm
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Korte spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 6343907 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Ruw, rechts
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Ruw |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG LINKS met Bodemlicht Asf.
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Zonder geheugen, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 1887818 |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal gebruikte contacten | 7 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Korte spiegelarm
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Korte spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 6344907 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, PY21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Niet voor facelift |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Ruw, Links
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Ruw |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | RER3WYPB |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking
| Hoogte [mm] | 128 |
| Breedte [mm] | 111 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, Met leiding, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 67 |
| Gewicht [kg] | 6,910 |
| Lengte [mm] | 2200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, Met leiding, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 52 |
| Gewicht [kg] | 7,069 |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Met hefboom, E1 90R-02B0053/0001, 03.0137-9313.2
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Controleteken | E1 90R-02B0053/0001 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 03.0137-9313.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, 11/16"x16UNFL
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 11/16"x16UNFL |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 56063500 |
| Voor OE nummer | 9801292980 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Midden, Vooras
| Sleutelwijdte | 19 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Midden, Vooras |
| Lengte [mm] | 815 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1885 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
