Zoekresultaten "1868"
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Break Binnen VARROC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948924 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Break Binnen LED VARROC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | W16W, P21/5W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948927 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel Break Buiten
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948932 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 55,7 |
| Gewicht [kg] | 5,08 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 742274SP |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel 5 D. Niet Break
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1947932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Break Buiten VARROC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948922 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Break Buiten LED VARROC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | P21W, P21/5W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948926 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Break Binnen LED VARROC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | W16W, P21/5W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948928 |
| Fabrikant | Varroc |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel Break Buiten
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1948931 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3646422 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3646421 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras links, Hydrolager
| Lengte [mm] | 137 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 84 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 66, 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 18688 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras rechts, Hydrolager
| Lengte [mm] | 135 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras rechts |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 18687 |
Box, Haaks, voor stalen astap, M16X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 2 [mm] | 23,5 |
| Lengte 1 [mm] | 95 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Haaks |
| Diameter 1 [mm] | 16,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Voor stalen astap |
| Schroefdraadmaat 1 | M16X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.5 |
| Artikelnummer paar | VO-ES-1869 |
Tweedelige remschijf, Geventileerd, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 36 |
| Remschijftype | Tweedelige remschijf, Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 38 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 57,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 400 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-250322 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-263773 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | 22-250322 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | 22-250315 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, C1BA 9G444 BA, Na katalysator, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | C1BA 9G444 BA |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Totale lengte [mm] | 853 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Binnendiameter 3 [mm] | 9 |
| Slanglengte [mm] | 960 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
