Zoekresultaten "1861"
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT (02+ )
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Buitendiameter [mm] | 198,5 |
| Aantal wielbouten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, Met pakking, M36x1.5, 3/4-16 UNF
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 UNF |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M36x1,5, 3/4"-16, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M36x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 2/3D. LINKS +Comfort Voor Comfort Motor (8pins)
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 1861264 |
| Aantal portieren | 3, 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VOORBUMPER IN PRIMER 02+ +/-M.L.
| Inbouwplaats | Voor |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen, voor voertuigen met mistlampen |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder bumperdrager |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Extra benodigde artikelen | Montageset |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. 02+ +/-Elekt.Reg.
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 1861962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG RECHTS Verwarmbaar, Primer 8Pin Elektrisch inklapbaar Met bodemlicht
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Electrisch opklapbaar, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 1906817 |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
| Aantal contacten | 10 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal gebruikte contacten | 8 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking, 11 11 8 511 205
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 11 11 8 511 205 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Afvoerzijde, Aanvoerzijde, Controleklep
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 17 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 19 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 47,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,2 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Onverwarmd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Enkele ventilator, Met ventilatorraamwerk, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 140 |
| Diameter [mm] | 383 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
| Aantal ventilatorbladen | 8 |
| Vorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 36x1,5, UNF 3/4"-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M 36x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | UNF 3/4"-16 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Drukstang
| Gewicht [kg] | 13,365 |
| Stang / steunbalk | Drukstang |
| Buisdiameter [mm] | 42 |
| Lengte [mm] | 1755 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, ECE-R90
| Gewicht [kg] | 8,14 |
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 19,9 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 140 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Onder
| Inbouwplaats | Onder |
| Dikte [mm] | 0,6 |
| Binnendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
