Zoekresultaten "1852"
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1987931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1987932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 750 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTER BUMPER RECHTS -19 Bestelwagen Grijs -Gaten voor ParkControl
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Kleur | Grijs |
| Mechanisch bewerkt | Zonder gat(en) voor luchthapper |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Artikelnummer paar | 1991533 |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 86,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 2630002752 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1456090 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTER BUMPER LINKS -19 Bestelwagen Grijs -Gaten voor ParkControl
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Kleur | Grijs |
| Mechanisch bewerkt | Zonder gat(en) voor luchthapper |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Artikelnummer paar | 1991534 |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
A,B,C, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 500 |
| Lengte (inch) | 20 |
| Bijgevoegde adapter | A,B,C |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 750 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 30 |
| Lengte 2 [inch] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, PY21W, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1456091 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, rechthoekig
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 122,8 |
| Dikte [mm] | 17,55 |
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24486 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474312, 1987474399, 1987473626 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparant, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant, wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
MOTORKAP VOOR
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL VOLLEDIG LINKS -19 8/2Pin Lange arm Pinklichtglas wit, Gloeilamp geel (WY5W)
| Kwaliteit | Hagus |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Kleur | Zwart |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 1991822 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal contacten | 8 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG RECHTS -19 8/6Pin Verwarmbaar, Lange arm Pinklichtglas wit, Gloeilamp geel (WY5W)
| Kwaliteit | Hagus |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Kleur | Zwart |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 1991825 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal contacten | 8 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal gebruikte contacten | 6 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT LED Bestelwagen
| Lichten-bouwtype | LED |
| LED lichtkleur | Rood |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder hoog dak |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 92, 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 25918, 24486 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, rood, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
