Zoekresultaten "1834"
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 65 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 65 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Lengte [mm] | 101 |
| Klepschijfdiameter [mm] | 33,45 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,98 |
Met koelvloeistofpeilsensor, Met deksel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubber met voering van stof
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Dikte [mm] | 36 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Onder, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 505 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 288 |
| Slag [mm] | 87 |
| Uitwerpkracht [N] | 300 |
| Behuizing diameter [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CONDENSOR MET DROGER 1.6 535x357x16 08/16+
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18,5 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 535 |
| Netbreedte [mm] | 357 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, Midden
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Midden |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 3677422 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, Met schroef, M16x1,5
| Min. lengte [mm] | 562 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Buitenvertanding wiel zijde | 37 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 89 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82,3 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA (polyamide), Van expansievat naar verdeelstuk en cilinderkop
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Koelleiding | Van expansievat naar verdeelstuk en cilinderkop |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Staal, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 173 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Voor OE nummer | 50708386, 50707078, 50707000 |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 1 [mm] | 501 |
| Lengte 2 [mm] | 687 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vuistzadel, Zonder houder, 24.3541-1877.5
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Artikelnummer paar | 24.3541-1877.5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Diameter [mm] | 11,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 393 |
| Buitendiameter [mm] | 116,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 4 |
| Voorgeprogrammeerd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger
| Gewicht [kg] | 3,668 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 23 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Netlengte [mm] | 344 |
| Netbreedte [mm] | 546 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Vooras links, Bovenaan, Staal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Staal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 65171 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Vooras rechts, Bovenaan, Staal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Staal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 65170 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
