Zoekresultaten "1787"
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,2 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.25, 16mm, Nikkel-middenelektrode
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cu-core GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Technisch informatienummer | RES9YCC4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CONDENSOR MET DROGER 1.25/1.4/1.6 08/2008- 570x358x16
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Met zekerheidsring, met asmoer, Haakse kogellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Breedte [mm] | 44 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asmoer |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 465 |
ACHTERLICHT RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1787921 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 93 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
Zak, Spanklem
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,122 |
| Hoogte [mm] | 93,35 |
| Diameter [mm] | 66 |
| Lengte [mm] | 18,2 |
| Breedte [mm] | 65 |
| Pijpverbinder | Spanklem |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 2,000 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 473 |
| Lengte 2 [mm] | 708 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK174, MK394, MK202 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
Schroefveer, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,800 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,600 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,200 |
| Gewicht [kg] | 1,702 |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 305 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
| Aantal wikkelingen | 7,9 |
| Draaddiameter [mm] | 10,6 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MONROE SPRINGS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Lucas / TRW, Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | Lucas / TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178738 |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achteras, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 487 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DV61-3K099-AF, DV61-3K099-AE, DV61-3K099-AD, DV61-3K099-AC
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,547 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 141 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Gewicht [kg] | 0,939 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 141 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
Met afgerond tandprofiel, Ovaal, Met pakkingen, VKN 1005
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 25,4 |
| Aantal tanden | 141 |
| Vorm | Ovaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1005 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1787922 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
TURBOKOELER (Interkoeler) 1.6i Ecoboost 657x157x40
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 657 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SPIEGELGLAS RECHTS Asferisch
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1803835 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
G67HR, G67HP, 058 109 229 B S5, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G67HR, G67HP |
| Voor OE nummer | 058 109 229 B S5 |
| Aantal schakels | 50 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178746 |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Ovaal, Watergekoeld
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Type koeling | Watergekoeld |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 185 |
| Minimale dikte [mm] | 18,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 78,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief
| Naafdoorsnee [mm] | 222 |
| Minimale dikte [mm] | 10,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 139,7 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Hoogte [mm] | 67,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 475 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Constante snelheid askoppeling, GKN SX, M24x2.0
| Inbouwplaats | Vooras |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Voor fabrikant | GKN SX |
| Lengte [mm] | 198 |
| Schroefdraadmaat | M24x2.0 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 31 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 57 |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
