×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "102211-5260"
11 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 102211-5260×
Alternator/Dynamo Bv Psh 195.540.060.050
+Line Original, B+ (M6)
195.540.060.050
| Bevestigingshoek [graden] | +25 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 709,36
€ 255,37
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Hella 8EL 012 426-671
V-riemschijf
8EL 012 426-671
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 348,60
€ 348,60
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Denso DAN966
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
DAN966
| Brutogewicht [g] | 4660 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 342,26
€ 277,24
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Lucas LRB00472
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRB00472
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0124 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 370,26
€ 299,91
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Bosch 0 986 045 811
V-riem/Poly V-riem
0 986 045 811
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 428,19
€ 372,53
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 440293
Draairichting met de klok mee, R 20, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
440293
| Gewicht [kg] | 5,375 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 363,23
€ 294,21
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9045811
9045811
| Laadstroom [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 290,40
€ 290,40
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063377442010
Draairichting met de klok mee, V-riemschijf
063377442010
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 692,00
€ 692,00
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 235168702
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
235168702
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0124 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 498,74
€ 498,74
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 115660
Draairichting met de klok mee, PL67, Met meervoudige riemschijf
115660
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 160,00 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL67 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 558,43
€ 234,53
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 115 660
PL67
F 032 115 660
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL67 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 352,92
€ 211,75
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
