×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "082120"
10 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 082120×
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 071-121
R5W, ECE-getest
8GA 002 071-121
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
€ 8,36
€ 2,93
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
€ 23,21
€ 11,14
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
€ 37,04
€ 15,56
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10057
R5W, BA15s
LID10057
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,12
€ 0,64
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10059
R5W, BA15s
LID10059
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,33
€ 1,00
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zuiger Mahle Original 082 12 00
Vertint, Zonder koelkanaal, 3. G 4.0, 2. NM 2.0
082 12 00
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 738 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 81,0 |
| Cilinderboring [mm] | 89,0 |
| Oppervlakte | Vertint |
| Boutdiameter [mm] | 22,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. G 4.0, 2. NM 2.0, 1. R1.75 IF Cr |
| Productienummer | 89 V 22 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,5 |
| Boutlengte [mm] | 71,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 8 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,03 |
€ 485,83
€ 247,77
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Mahle Original 082 12 01
Vertint, Zonder koelkanaal, 89 V 22
082 12 01
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 738 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 81,0 |
| Cilinderboring [mm] | 89,25 |
| Oppervlakte | Vertint |
| Boutdiameter [mm] | 22,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Productienummer | 89 V 22 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,5 |
| Boutlengte [mm] | 71,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 8 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,03 |
€ 745,95
€ 246,16
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Mahle Original 082 12 02
Vertint, Zonder koelkanaal, 89 V 22
082 12 02
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 738 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 81,0 |
| Cilinderboring [mm] | 89,5 |
| Oppervlakte | Vertint |
| Boutdiameter [mm] | 22,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Productienummer | 89 V 22 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,5 |
| Boutlengte [mm] | 71,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 8 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,03 |
€ 485,83
€ 247,77
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Magneti Marelli 004007100000
R5W
004007100000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
€ 1,21
€ 1,21
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N239
C5W, SV8.5-8
N239
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 0,60
€ 0,60
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
