×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "063377541010"
12 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 063377541010×
Alternator/Dynamo Bv Psh 195.977.080.050
+Line Original, B+ (M6)
195.977.080.050
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 855,70
€ 299,50
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Stardax STX100837
Met meervoudige riemschijf, 2 jaar garantie
STX100837
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 462,75
€ 175,85
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 726
PL146
F 032 116 726
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL146 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 440,83
€ 189,56
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063377541010
V-riemschijf
063377541010
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 512,80
€ 512,80
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063732102010
Met riemschijf
063732102010
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 405,35
€ 247,26
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Jakoparts J5112186
V-riemschijf
J5112186
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 744,74
€ 253,22
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Denso DAN1077
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
DAN1077
| Brutogewicht [g] | 5070 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 377,11
€ 331,85
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5510156
270600Q030, B+,S,M,IG,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
5510156
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 270600Q030 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,S,M,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 191,12
€ 191,12
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5540178
270600Q060, B+,IG,RLO,L,M, V-riemschijf
5540178
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 270600Q060 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,RLO,L,M |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 199,90
€ 199,90
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 235327802
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, IG-S-L-DFM Plug 125
235327802
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | IG-S-L-DFM Plug 125, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 480,49
€ 480,49
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA03254
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, IG-S-L-DFM Plug 125
LRA03254
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | IG-S-L-DFM Plug 125, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 419,87
€ 340,09
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 55401487
55401487
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 1042108160 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 201,21
€ 201,21
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
