Osram auto-onderdelen
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, P14.5s
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
55/15, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
60/20, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/20 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H19, PU43t-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H19 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL MOTORCYCLE |
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
PU43t-3, P43t, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
75/70, H4, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
75/70, H4, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
LED
| Totale hoogte [mm] | 15,5 |
| Totale breedte [mm] | 34,3 |
| Gewicht [g] | 2,5 |
| Diameter [mm] | 22,5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® ADAPTER |
LED
| Totale breedte [mm] | 34,3 |
| Gewicht [g] | 3,1 |
| Diameter [mm] | 22,5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® ADAPTER |
LED
| Totale hoogte [mm] | 14 |
| Totale breedte [mm] | 43,1 |
| Gewicht [g] | 2,84 |
| Diameter [mm] | 33,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® ADAPTER |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED
| Totale hoogte [mm] | 22,3 |
| Totale breedte [mm] | 34 |
| Gewicht [g] | 4 |
| Diameter [mm] | 34 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® ADAPTER |
LED
| Totale hoogte [mm] | 32,7 |
| Totale breedte [mm] | 47,6 |
| Gewicht [g] | 15 |
| Diameter [mm] | 33,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® ADAPTER |
LED
| Totale breedte [mm] | 33,6 |
| Diameter [mm] | 20,5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® ADAPTER |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED
| Totale breedte [mm] | 47,6 |
| Gewicht [g] | 15 |
| Diameter [mm] | 33,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® ADAPTER |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED
| Totale hoogte [mm] | 32,7 |
| Gewicht [g] | 15 |
| Diameter [mm] | 33,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® ADAPTER |
PY26d-1, PX26d, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
