Intercooler kapot? Bespaar 10%!
Een intercooler wordt ook wel een interkoeler genoemd. Voordat de lucht bij het inlaatspruitstuk aankomt, moet de lucht afgekoeld worden. Daar is de interkoeler voor. Deze zorgt ervoor dat de lucht weer afkoelt. De koeler bevindt zich tussen de turbo en de motor in. Een intercooler is van belang omdat de lucht die gecomprimeerd wordt door de turbo warmer wordt en een motor presteert beter als de lucht koud is. Is uw intercooler defect? Dan is het van belang dat u deze zo snel mogelijk vervangt. Uw motor zal beter presteren als de interkoeler goed werkt. Bestel een nieuwe intercooler bij carpartsdirect.nl
220x125x62 mm
| Afmeetingen radiateur | 220x125x62 mm |
| Netlengte [mm] | 220 |
| Netbreedte [mm] | 125 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
220x127x66 mm
| Afmeetingen radiateur | 220x127x66 mm |
| Netlengte [mm] | 220 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 66 |
275x127x46 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 275x127x46 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Netlengte [mm] | 275 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 46 |
646x397x30, Automatische versnellingsbak
| Afmeetingen radiateur | 646x397x30 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 646 |
| Netbreedte [mm] | 397 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
665x358x30
| Afmeetingen radiateur | 665x358x30 |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
300x157x80 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 300x157x80 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
300 x 147 x 76
| Afmeetingen radiateur | 300 x 147 x 76 |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 76 |
| Diepte [mm] | 32 |
| Breedte [mm] | 304 |
| Lengte [mm] | 680 |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 304 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Diepte [mm] | 85 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Lengte [mm] | 184 |
| Netlengte [mm] | 184 |
| Netbreedte [mm] | 204 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Netlengte [mm] | 627 |
| Netbreedte [mm] | 181 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
Aluminium
| Hoogte [mm] | 657 |
| Breedte [mm] | 105,1 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 80 |
| Netbreedte [mm] | 105 |
| Netdiepte [mm] | 657 |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 282 |
| Netbreedte [mm] | 223 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 657 |
| Netbreedte [mm] | 91 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 19 |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 134 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 150 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
Koelribben gesoldeerd, Kunststof, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netbreedte [mm] | 190 |
| Netlengte [mm] | 235 |
Koelribben gesoldeerd, Kunststof, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netbreedte [mm] | 458 |
| Netlengte [mm] | 652 |
Met pakkingen, Met afsluitdeksel, Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitdeksel |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 264 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netbreedte [mm] | 656 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
Koelribben gesoldeerd, Kunststof, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netdiepte [mm] | 20 |
| Netbreedte [mm] | 395 |
| Netlengte [mm] | 627 |
Zonder pakking, Aluminium, Koelribben gesoldeerd, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 290 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netbreedte [mm] | 297 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20 |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, haaks
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Netlengte [mm] | 282 |
| Netbreedte [mm] | 217 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 571 |
| Netbreedte [mm] | 128 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 382 |
| Netbreedte [mm] | 408 |
| Netdiepte [mm] | 57 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
