Elstock Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch, Pulley Height 120mm, voor voertuigen met servotronic besturing, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 1,77 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 120mm |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
Hydraulisch, Pulley height 114mm, Jtekt
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 114mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Jtekt |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 74,44 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
Elektrisch hydraulisch, Generation I, HPI
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | Generation I |
| Druk (bar) | 106 |
| Voor stuurdelenfabrikant | HPI |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 96 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
Hydraulisch, YOUNG SHIN
| Nettogewicht [kg] | 1,2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 85 |
| Voor stuurdelenfabrikant | YOUNG SHIN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,73 |
Hydraulisch, Hub Height 95,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 95,5mm |
| Druk (bar) | 80 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
Hydraulisch, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 110mm, ZF/Saginaw/KYB
| Nettogewicht [kg] | 1,62 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,08 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 3,95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
Hydraulisch, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
Hydraulisch, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
Hydraulisch, With round hub, Met reservoir, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With round hub |
| Druk (bar) | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,96 |
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 102mm, Holborn Eaton
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 102mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Holborn Eaton |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,96 |
Hydraulisch, With shaft, YOUN SHIN
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With shaft |
| Druk (bar) | 80 |
| Voor stuurdelenfabrikant | YOUN SHIN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
Hydraulisch, Mouting thread rear, Prepared for sensor, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,51 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Mouting thread rear, Prepared for sensor |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 3,28 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,96 |
Hydraulisch, Hub Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 104mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 104 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 102 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
Hydraulisch, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,44 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
