Elstock Stuurbekrachtigingspomp
Round, Hydraulisch, Hub Height 110mm, voor voertuigen met servotronic besturing
| Nettogewicht [kg] | 2,03 |
| Spiebaan | Round |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 140 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,86 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 96 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, UNISIA
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | UNISIA |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,96 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 97mm, voor voertuigen zonder airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 97mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 96mm, Met reservoir, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 96mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley height 103mm, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 103mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 152,02 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 100mm, LUK/ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,22 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 100mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK/ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,44 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,74 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 158 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,78 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,08 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
Hydraulisch, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,45 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, Hub Height 110mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 160 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
Hydraulisch, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 138 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 3,32 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
Hydraulisch, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 3,74 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 143 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
Hydraulisch, TOYODA
| Nettogewicht [kg] | 2,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | TOYODA |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 138 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
Hydraulisch, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
Hydraulisch, voor voertuigen zonder niveauregeling, LUK/Vickers
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder niveauregeling |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK/Vickers |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
Hydraulisch, Hub Height 88,5mm, Holborn Eaton, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 88,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Holborn Eaton |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 1,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
