×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Elstock Dynamo
Alternator/Dynamo Elstock 28-7992
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met riemschijf, LIN 1
28-7992
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Klem | LIN 1, Pin "30" M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,48 |
€ 704,32
€ 253,56
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Elstock 27-4916
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-SIG-FR
27-4916
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-SIG-FR, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
€ 598,90
€ 179,67
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Elstock 28-0815
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-+(Plug 3-120), M6 b+
28-0815
| Nettogewicht [kg] | 5,84 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | L-+(Plug 3-120), M6 b+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,37 |
€ 341,53
€ 129,78
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Elstock 28-0944
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
28-0944
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,15 |
€ 369,40
€ 132,98
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Elstock 28-1650
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
28-1650
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,37 |
€ 246,33
€ 96,07
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Elstock 28-6580
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
28-6580
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,37 |
€ 935,73
€ 355,58
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
