Elring auto-onderdelen
- ABS ring
- Accu
- Automaatbak filter
- Bougie
- Bouten en moeren
-
Toon minder Toon meer
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Carter pakking
- Carterontluchting
- Carterpan
- Carterplug
- Cilinderkop
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Distributiedeksel pakking
- Distributieketting spanner
- Drijfstanglager
- EGR pakking
- EGR-klep
- Fuseepen
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kachelventilator
- Kleppendeksel
- Kleppendeksel pakking
- Klepsteeldichting
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Koppakking
- Koppakkingset
- Koppelingsset
- Krukaskeerring
- Krukaspoelie
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- Motor onderhoud
- Motorolie
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenas sensor
- Olie aftapplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilter
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp
- Oliepomp pakking
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Ontluchtingsklep
- Ontstekingsmodule
- Pakking
- Rembekrachtiger
- Schakelstang
- Spanner distributieriem
- Spruitstuk pakking
- Stofkap wiellager
- Stuurbekrachtigingspomp
- Stuurhuis
- Thermostaat
- Thermostaathuis pakking
- Tuimelaar
- Turbolader
- Turbolader pakking
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatspruitstuk pakking
- Vacuumpomp
- Veer
- Veerpoot lager
- Veren
- Versnellingsbak
- Versnellingsbak keerring
- Verstuiverhouder
- Vliegwiel
- Vrachtwagen onderdelen
- Waterpomppakking
- Wielbouten
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Zuiger
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Doorsnedevorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Materiaal | Koper |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,8 |
| Dikte [mm] | 0,8 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 85,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 11,3 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,67 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,63 |
| Montagedikte [mm] | 1,38 |
| Dikte [mm] | 1,38 |
| Aantal inkepingen/gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.550 |
| Diameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,71 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,67 |
| Montagedikte [mm] | 1,42 |
| Dikte [mm] | 1,42 |
| Aantal inkepingen/gaten | 5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.550 |
| Diameter [mm] | 84 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 1,46 |
| Dikte [mm] | 1,46 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.550 |
| Diameter [mm] | 84 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 1,62 |
| Dikte [mm] | 1,62 |
| Aantal inkepingen/gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.550 |
| Diameter [mm] | 84 |
+0,2 mm, Metaallagen pakking
| Montagedikte [mm] | 1,57 |
| Dikte [mm] | 1,57 |
| Herstelfase | +0,2 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Diameter [mm] | 79,7 |
+0,2 mm, Zacht metaal pakking
| Montagedikte [mm] | 1,47 |
| Dikte [mm] | 1,47 |
| Herstelfase | +0,2 mm |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Diameter [mm] | 73,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 1,6 |
| Dikte [mm] | 1,6 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 819.817 |
| Diameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13 mm, Buiten zeszijdig, M9x1,25x56, M9x1,25x91
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M9x1,25x56 |
| Schroefdraadmaat 2 | M9x1,25x91 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,66 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,51 |
| Montagedikte [mm] | 1,27 |
| Dikte [mm] | 1,27 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 326.430 |
| Diameter [mm] | 81,7 |
Middendemper
| Inbouwplaats | Middendemper |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 1,7 |
| Dikte [mm] | 1,7 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.400 |
| Diameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 26,5 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
