Elring auto-onderdelen
- ABS ring
- Accu
- Automaatbak filter
- Bougie
- Bouten en moeren
-
Toon minder Toon meer
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Carter pakking
- Carterontluchting
- Carterpan
- Carterplug
- Cilinderkop
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Distributiedeksel pakking
- Distributieketting spanner
- Drijfstanglager
- EGR pakking
- EGR-klep
- Fuseepen
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kachelventilator
- Kleppendeksel
- Kleppendeksel pakking
- Klepsteeldichting
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Koppakking
- Koppakkingset
- Koppelingsset
- Krukaskeerring
- Krukaspoelie
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- Motor onderhoud
- Motorolie
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenas sensor
- Olie aftapplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilter
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp
- Oliepomp pakking
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Ontluchtingsklep
- Ontstekingsmodule
- Pakking
- Rembekrachtiger
- Schakelstang
- Spanner distributieriem
- Spruitstuk pakking
- Stofkap wiellager
- Stuurbekrachtigingspomp
- Stuurhuis
- Thermostaat
- Thermostaathuis pakking
- Tuimelaar
- Turbolader
- Turbolader pakking
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatspruitstuk pakking
- Vacuumpomp
- Veer
- Veerpoot lager
- Veren
- Versnellingsbak
- Versnellingsbak keerring
- Verstuiverhouder
- Vliegwiel
- Vrachtwagen onderdelen
- Waterpomppakking
- Wielbouten
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Zuiger
14 mm, M10x1,5x135, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x135 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking cilinderkopdeksel
| Montagedikte [mm] | 1,65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking cilinderkopdeksel |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 759.640 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, Zonder filter
| Aandrijving | Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter, Zonder schroeven, Zonder oliekuipafdichting |
| Type versnellingsbak | ZF8HP70HIS, ZF8HP70x |
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Zonder filter
| Aandrijving | Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter, Zonder schroeven, Zonder oliekuipafdichting |
| Type versnellingsbak | LLK, KZB, KHE, KHV, JTU, ZF6HP21X, ZF6HP19X |
Vierwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Zonder filter, Zonder schroeven
| Aandrijving | Vierwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter, Zonder schroeven, Zonder oliekuipafdichting |
| Type versnellingsbak | ZF6HP19A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, Zonder filter
| Aandrijving | Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter, Zonder schroeven, Zonder oliekuipafdichting |
| Type versnellingsbak | NPZ, NPY, NLG, NLF, ZF8HP45HIS, ZF8HP45x |
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Zonder filter
| Aandrijving | Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter, Zonder schroeven, Zonder oliekuipafdichting |
| Type versnellingsbak | ZF6HP28X, ZF6HP26X |
Vierwielaandrijving, Zonder filter, Zonder schroeven, Zonder oliekuipafdichting
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter, Zonder schroeven, Zonder oliekuipafdichting |
| Type versnellingsbak | ZF6HP26A-61 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorwielaandrijving, Plaatstaal, Zonder schroeven, A86.20
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Type versnellingsbak | A86.20, A86.05, A86.00, EZZ, EZS, FNL, FHV, EYF, ERY, DUL, CJW, DUM, CJX, CJY, CJZ, FAD, DXU, DRF, DPS, DEU, FRT, EZW, EZV, EZX, EZY, ETZ, ETU, EMK, EFR, EBV, EBW, EZP, FEV, EZR, EMA, EDC, EBU, CJQ, ETV, DEQ, DES, DRD, DSS, DDS, CJU, ZF5HP19FL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving, Zonder filter, Zonder schroeven
| Aandrijving | Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter, Zonder schroeven, Zonder oliekuipafdichting |
| Type versnellingsbak | SHM, QCV, QCY, QDA, SHN, QCX, QJZ, QCW, PFJ, NWX, SHL, PRV, PRW, MQY, NWP, NTB, PPD, PPC, QLR, NAC, NAB, MHP, MHN, LSG, MHC, NXW, NPQ, MXW, MXR, MNX, MHY, NCJ, MXT, LXR, NXU, MXU, LXQ, MUY, NDE, MEF, NCK, MXS, MEE, ZF8HP55HIS, ZF8HP55FL, ZF8HP55A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vierwielaandrijving, Plaatstaal, Zonder schroeven, FAS
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Type versnellingsbak | FAS, GAK, FVE, FBB, FBA, FAZ, FEG, ETN, ECG, EYK, EYJ, FLV, FEJ, FAW, FAV, FAU, FEF, ETM, ETY, FAX, ECD, DPT, DEW, DEX, GBG, EZB, GBJ, FEQ, GBH, FLC, GBF, FEP, FRU, FNM, FAR, FAP, FAN, FAM, EUA, ETX, EDF, EMM, ECC, DEY, ECB, FHD, DRK, DEV, DTV, DTU, DST, DRN, CJT, CJS, CJR, CJP, ZF5HP19FLA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achterwielaandrijving, Plaatstaal, Zonder schroeven, A5S325Z
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Type versnellingsbak | A5S325Z, ZF5HP19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
15 mm, M11x2x165, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x2x165 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 2 |
| Montagedikte [mm] | 0,5 |
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 78,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,25 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,5x160, Buiten zeszijdig, M8x1,25x121
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x160 |
| Aantal schroeven | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25x121 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inlaatspruitstuk
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Inbouwplaats | Inlaatspruitstuk |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
