Elring auto-onderdelen
- ABS ring
- Accu
- Automaatbak filter
- Bougie
- Bouten en moeren
-
Toon minder Toon meer
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Carter pakking
- Carterontluchting
- Carterpan
- Carterplug
- Cilinderkop
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Distributiedeksel pakking
- Distributieketting spanner
- Drijfstanglager
- EGR pakking
- EGR-klep
- Fuseepen
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kachelventilator
- Kleppendeksel
- Kleppendeksel pakking
- Klepsteeldichting
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Koppakking
- Koppakkingset
- Koppelingsset
- Krukaskeerring
- Krukaspoelie
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- Motor onderhoud
- Motorolie
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenas sensor
- Olie aftapplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilter
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp
- Oliepomp pakking
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Ontluchtingsklep
- Ontstekingsmodule
- Pakking
- Rembekrachtiger
- Schakelstang
- Spanner distributieriem
- Spruitstuk pakking
- Stofkap wiellager
- Stuurbekrachtigingspomp
- Stuurhuis
- Thermostaat
- Thermostaathuis pakking
- Tuimelaar
- Turbolader
- Turbolader pakking
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatspruitstuk pakking
- Vacuumpomp
- Veer
- Veerpoot lager
- Veren
- Versnellingsbak
- Versnellingsbak keerring
- Verstuiverhouder
- Vliegwiel
- Vrachtwagen onderdelen
- Waterpomppakking
- Wielbouten
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Zuiger
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Buitendiameter [mm] | 175,7 |
| Binnendiameter [mm] | 164,3 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 5,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8 60 583
| Voor OE nummer | 95516206, 95514574, 93168175, 8 60 583, 8 60 555, 4420486, 4406494, 144114283R, 144110463R, 144109364R |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met klepseals
| Montagedikte [mm] | 0,9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Gekerft
| Binnendiameter [mm] | 53,4 |
| Buitendiameter [mm] | 59,7 |
| Dikte [mm] | 4,1 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vorm | Gekerft |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, Buiten veeltandig, M12x1,5x114, M10x1,25x101
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5x114 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25x101 |
| Schroefdraadmaat 3 | M10x1,25x150 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking cilinderkopdeksel, Met klepseals, Met cilinderkopdichting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking cilinderkopdeksel, Met klepseals, Met cilinderkopdichting |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.510 |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 0197.W3 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,653 |
| Dikte [mm] | 1,35 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 111.460 |
| Diameter [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,786 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,653 |
| Dikte [mm] | 1,45 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 111.460 |
| Diameter [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Montagedikte [mm] | 1,15 |
| Dikte [mm] | 1,15 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 129.900 |
| Diameter [mm] | 87 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 27,8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 18,5 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Kunststof
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Carterpanmateriaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder cilinderkoppakking, Met klepseals
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder cilinderkoppakking, Met klepseals |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.550 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Staalpakking
| Bouwwijze afdichting | Staalpakking |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, M11x1,5x156, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x156 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met klepseals
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 151.890 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, A/BS2, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 46,5 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS2 |
| Hoogte [mm] | 18 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Linkse draaibeweging, AS2W, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS2W |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
