Elring auto-onderdelen
- ABS ring
- Accu
- Automaatbak filter
- Bougie
- Bouten en moeren
-
Toon minder Toon meer
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Carter pakking
- Carterontluchting
- Carterpan
- Carterplug
- Cilinderkop
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Distributiedeksel pakking
- Distributieketting spanner
- Drijfstanglager
- EGR pakking
- EGR-klep
- Fuseepen
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kachelventilator
- Kleppendeksel
- Kleppendeksel pakking
- Klepsteeldichting
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Koppakking
- Koppakkingset
- Koppelingsset
- Krukaskeerring
- Krukaspoelie
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- Motor onderhoud
- Motorolie
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenas sensor
- Olie aftapplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilter
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp
- Oliepomp pakking
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Ontluchtingsklep
- Ontstekingsmodule
- Pakking
- Rembekrachtiger
- Schakelstang
- Spanner distributieriem
- Spruitstuk pakking
- Stofkap wiellager
- Stuurbekrachtigingspomp
- Stuurhuis
- Thermostaat
- Thermostaathuis pakking
- Tuimelaar
- Turbolader
- Turbolader pakking
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatspruitstuk pakking
- Vacuumpomp
- Veer
- Veerpoot lager
- Veren
- Versnellingsbak
- Versnellingsbak keerring
- Verstuiverhouder
- Vliegwiel
- Vrachtwagen onderdelen
- Waterpomppakking
- Wielbouten
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Zuiger
Uitlaatgasturbo
| Boringafstand 2 [mm] | 70 |
| Boringafstand 1 [mm] | 112,7 |
| Diameter [mm] | 10,5 |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
X - M 12, M12x1,75x160, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x160 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 820.040 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
49377-07940, 264 090 45 00, 264 090 38 00, 264 090 13 00
| Voor OE nummer | 49377-07940, 264 090 45 00, 264 090 38 00, 264 090 13 00, 264 090 12 00 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 130 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 834.270 |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Haaks, Koper
| Alternatieve reparatieset | 505.550, 036.400 |
| Vorm | Haaks |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met klepseals, 92 067 899
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 803.010 |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 92 067 899 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), bruin
| Binnendiameter [mm] | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 12,4 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Kleur | Bruin |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10,5 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, M11x1,5x121, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x121 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Zacht metaal pakking
| Montagedikte [mm] | 1,65 |
| Dikte [mm] | 1,74 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 759.640 |
| Diameter [mm] | 90,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
19 mm, M12x1,75x111, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x111 |
| Aantal schroeven | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17 mm, Buiten veeltandig, M15x2x109, M15x2x144
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal schroeven | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M15x2x109 |
| Schroefdraadmaat 2 | M15x2x144 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, M10x1,5x150, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x150 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
