Elring auto-onderdelen
- ABS ring
- Accu
- Automaatbak filter
- Bougie
- Bouten en moeren
-
Toon minder Toon meer
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Carter pakking
- Carterontluchting
- Carterpan
- Carterplug
- Cilinderkop
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Distributiedeksel pakking
- Distributieketting spanner
- Drijfstanglager
- EGR pakking
- EGR-klep
- Fuseepen
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kachelventilator
- Kleppendeksel
- Kleppendeksel pakking
- Klepsteeldichting
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Koppakking
- Koppakkingset
- Koppelingsset
- Krukaskeerring
- Krukaspoelie
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- Motor onderhoud
- Motorolie
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenas sensor
- Olie aftapplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilter
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp
- Oliepomp pakking
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Ontluchtingsklep
- Ontstekingsmodule
- Pakking
- Rembekrachtiger
- Schakelstang
- Spanner distributieriem
- Spruitstuk pakking
- Stofkap wiellager
- Stuurbekrachtigingspomp
- Stuurhuis
- Thermostaat
- Thermostaathuis pakking
- Tuimelaar
- Turbolader
- Turbolader pakking
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatspruitstuk pakking
- Vacuumpomp
- Veer
- Veerpoot lager
- Veren
- Versnellingsbak
- Versnellingsbak keerring
- Verstuiverhouder
- Vliegwiel
- Vrachtwagen onderdelen
- Waterpomppakking
- Wielbouten
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Zuiger
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,4 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 87,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ventielsteelpakking, zonder pakking cilinderkopdeksel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ventielsteelpakking, zonder pakking cilinderkopdeksel |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 819.956 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 1,20 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 1,11 |
| Montagedikte [mm] | 1,71 |
| Dikte [mm] | 1,71 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 82,3 |
TX - T 55, M11x1,25x105, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,25x105 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O-ring, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 5,3 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
915.017 (3x), 915.009 (3x)
| Alternatieve reparatieset | 413.690 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 915.017 (3x), 915.009 (3x) |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 61,9 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x15, TX - T 45, Binnen Torx, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | TX - T 45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 858.050 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5x12, 8 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M18x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25x13, 21 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,25x13 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x16, 19 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Aantal keerringen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
