Elring auto-onderdelen
- ABS ring
- Accu
- Automaatbak filter
- Bougie
- Bouten en moeren
-
Toon minder Toon meer
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Carter pakking
- Carterontluchting
- Carterpan
- Carterplug
- Cilinderkop
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Distributiedeksel pakking
- Distributieketting spanner
- Drijfstanglager
- EGR pakking
- EGR-klep
- Fuseepen
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kachelventilator
- Kleppendeksel
- Kleppendeksel pakking
- Klepsteeldichting
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Koppakking
- Koppakkingset
- Koppelingsset
- Krukaskeerring
- Krukaspoelie
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- Motor onderhoud
- Motorolie
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenas sensor
- Olie aftapplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilter
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp
- Oliepomp pakking
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Ontluchtingsklep
- Ontstekingsmodule
- Pakking
- Rembekrachtiger
- Schakelstang
- Spanner distributieriem
- Spruitstuk pakking
- Stofkap wiellager
- Stuurbekrachtigingspomp
- Stuurhuis
- Thermostaat
- Thermostaathuis pakking
- Tuimelaar
- Turbolader
- Turbolader pakking
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatspruitstuk pakking
- Vacuumpomp
- Veer
- Veerpoot lager
- Veren
- Versnellingsbak
- Versnellingsbak keerring
- Verstuiverhouder
- Vliegwiel
- Vrachtwagen onderdelen
- Waterpomppakking
- Wielbouten
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Zuiger
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorzijde
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW/BS OF, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS OF |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
+0,3 mm, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Montagedikte [mm] | 1,24 |
| Dikte [mm] | 1,24 |
| Herstelfase | +0,3 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 78,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met stofkaplip, AS V, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS V |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, IWD, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | IWD |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, IWD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | IWD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Lees de montagehandleiding |
+0,3 mm, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,7 |
| Dikte [mm] | 0,7 |
| Herstelfase | +0,3 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 010.230 |
| Diameter [mm] | 84,5 |
Zonder pakking cilinderkopdeksel, Met klepseals, Zonder cilinderkoppakking
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), bruin
| Binnendiameter [mm] | 10,8 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 18 |
| Kleur | Bruin |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), groen
| Binnendiameter [mm] | 10,8 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 18 |
| Kleur | Groen |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ACM (Polyacryl-Rubber), voor aluminium cilinderkop
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aluminium cilinderkop |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5x14, 17 mm, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M20x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Alternatieve reparatieset | 108.030 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
