×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Elring Pakking
Motorpakking Elring 766.691
Met klepseals, Met asdichtring krukas, Staal
766.691
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals, Met asdichtring krukas |
| Carterpanmateriaal | Staal |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 802.910 |
€ 129,85
€ 102,57
Tijdelijk uitverkocht
Inlaatspruitstukpakking Elring 769.090
Gasklepbehuizing, MVQ (Silicoon-Rubber)
769.090
| Inbouwplaats | Gasklepbehuizing |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
€ 16,99
€ 14,27
Tijdelijk uitverkocht
Differentieel pakking Elring 769.450
AAM 7.5" / 7.625"
769.450
| Aantal gaten voor montage | 10 |
| Asuitvoering | AAM 7.5" / 7.625" |
€ 13,26
€ 11,14
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.954,40
€ 1.133,55
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.947,62
€ 1.129,62
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Elring 771.340
471 010 35 05, Zonder oliekuipafdichting
771.340
| Voor OE nummer | 471 010 35 05 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder oliekuipafdichting |
€ 239,64
€ 182,13
Tijdelijk uitverkocht
Inlaatspruitstukpakking Elring 771.390
Gasklepbehuizing, MVQ (Silicoon-Rubber)
771.390
| Inbouwplaats | Gasklepbehuizing |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
€ 5,74
€ 4,82
Tijdelijk uitverkocht
€ 2.310,07
€ 1.339,85
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Elring 772.180
Met klepseals, Met asdichtring krukas, Zonder cilinderkoppakking
772.180
€ 646,32
€ 555,84
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderbus/voering O-ring Elring 894.340
WIS SI01.40-W-0007A, FPM (Fluor-Kautschuk)
894.340
| Technisch informatienummer | WIS SI01.40-W-0007A |
| Binnendiameter [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
| Dikte [mm] | 3,85 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
€ 10,84
€ 9,00
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderbus/voering O-ring Elring 894.470
WIS SI01.40-W-0007A
894.470
| Technisch informatienummer | WIS SI01.40-W-0007A |
| Aantal keerringen | 4 |
€ 39,23
€ 31,77
Tijdelijk uitverkocht
Stoterkamerdeksel afdichting Elring 895.521
895.521
| Aantal gaten voor montage | 14 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 18,79
€ 15,40
Tijdelijk uitverkocht
Pakking Elring 896.455
A-vormig, Roestvrij staal
896.455
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Binnendiameter [mm] | 147,4 |
| Buitendiameter [mm] | 153,5 |
€ 5,24
€ 5,24
Tijdelijk uitverkocht
€ 221,60
€ 172,85
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Elring 896.970
Met asdichtring krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel
896.970
€ 1.499,47
€ 869,69
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Elring 897.011
Met asdichtring krukas, Met klepseals, 51.00900-6719
897.011
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas, Met klepseals |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 51.00900-6719 |
€ 1.177,71
€ 718,40
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Elring 897.161
Met asdichtring krukas, Met klepseals, 51.00900-6718
897.161
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas, Met klepseals |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 51.00900-6718 |
€ 2.002,67
€ 1.161,55
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Elring 897.290
11 11 0 304 864, Met asdichtring krukas
897.290
| Voor OE nummer | 11 11 0 304 864 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas |
€ 324,39
€ 240,05
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.720,67
€ 997,98
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.808,51
€ 1.048,94
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Elring 898.540
Met klepseals, Met asdichtring krukas, Zonder cilinderkoppakking
898.540
€ 141,95
€ 107,88
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Elring 899.909
Met asdichtring krukas, incl. 914.932
899.909
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas |
| Versie | Incl. 914.932 |
€ 74,62
€ 59,70
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.480,33
€ 858,59
Tijdelijk uitverkocht
